SmodCMS
Twoje konto ze starej strony NIE zostało przeniesione - zarejestruj się ponownie.

Zupełnie nowy CMS już jest

12.02.2019

Zupełnie nowy CMS już - zapraszam www.biplanecms.com

Zgłoszenia stron

Zgodnie z warunkami licencji proszę o zgłaszanie programu SmodBIP. Dziękuję.
O programie

O programie

O programie

SmodCMS 6.x to zupełnie nowy program, bardzo różny od poprzednich wersji. W całości opiera się na technologii OpenSmod, którą po raz pierwszy (w szczątkowej formie) wdrożyłem pięć lat temu do wersji piątej. Jest niezwykle prosty w obsłudze i tak elastyczny, że bardziej już chyba nie można.

Dzięki tej technologii możliwe jest dodanie CMS do statycznej strony, a nawet zarządzanie innym CMSem poprzez Pretora - panel edytorski SmodCMS. Program pomaga także w poprawnym przygotowaniu stron do pozycjonowania w wyszukiwarkach. Wspiera też procesy zarządzania przepływem informacji w redakcji strony.

To właściwie sam Pretor czyli narzędzie do edycji treści (CMS), które można podłączyć praktycznie do wszystkiego, z rozszerzeniami w postaci gotowych i w pełni edytowalnych szablonów, których liczba będzie rosnąć. Pretor zasili także gotowe szablony kupione w Internecie a przygotowane przez dyletantów bez wiedzy webdesignerskiej. Jeśli ładnie wygląda i chcesz to mieć - Pretor zrobi Ci z tego CMSa. Chcesz uruchomić portal informacyjny - Pretor pozwoli na uruchomienie wiadomości on line z podziałem na kategorie, możliwością oznaczania ich ważności, automatyczną datą publikacji i datą usunięcia oraz oczywiście zespołem uprawnień dla każdego członka redakcyjnego zespołu.

Jest to narzędzie dla developerów, ale także dla basic users, dla osób, które nie mając specjalistycznej wiedzy czy odpowiednich zasobów chcą szybko (w ciągu kilku minut) i wygodnie uruchomić nowoczesną i niezawodną stronę.

Program jedynie częściowo jest OpenSource, Pretor ma zamknięty kod, a niektóre funkcje - płatne. Oczywiście wersja podstawowa jest i będzie bezpłatna.


SmodCMS SmodCMS SmodCMS SmodCMS